Çarşamba, Ağustos 10, 2022
Ana SayfaGenelAdet Kanı Büyüsü Nedir?

Adet Kanı Büyüsü Nedir?

Adet kanı büyüsü, âşık olduğu erkeği kendisine bağlamak için gerçekleştirilen büyü çeşididir. Karşılığı olmayan aşk durumlarında çoğunlukla tercih edilir. Çok eski dönemlerden beridir kadınlar bu konuda saplantı yaratıp sevdikleri erkekleri kendilerine bağlamak için çeşitli büyüler denemiştir. Adet kanı büyüsü de bunlardan birisidir ve bu büyü en etkili büyü türlerinden birisidir.

Eski çağlarda kadınlar özellikle güçlü erkekleri istemişler. Güç ve iktidar için de istediklerini elde edebilmek adına erkekler üzerinde adet kanı büyüsünü yapmışlardır. Adet kanı büyüsü kendine bağlama büyülerinden birisidir. Yanlış kişiler tarafından yapıldığında kötü amaçlarla yapılabilirler. Mutlaka adet kanı büyüsüne uygun, konuya hâkim medyumlar tarafından gerçekleştirilmelidir.

Günümüzde de evden uzaklaşan eşleri eve bağlamak için, yeniden mutlu bir evlilik sağlamak maksadıyla kadınlar tarafından sıkça tercih edilen bir büyüdür. Adet kanı büyüsü, kara büyü kategorisinde yer almaktadır. İşinde uzman kişiler tarafından yapıldığında hızla gerçekleşir. Kişi eşini bırakıp başka biriyle aldatmaya başladıysa bile büyü tuttuğunda o kişiden aniden soğur ve hızla uzaklaşır. Ailesine ilgi göstermeye yine eski mutlu günlerine dönmeye başlar. Adet kanı büyüsü temizlik bakımından pek hijyenik olmayan bir büyü çeşidi olmasına rağmen etkisinin çok çabuk ve etkili olması sebebiyle eşler tarafından en çok tercih edilen büyü türüdür. Adet kanı büyüsü nasıl yapılır? Ya da evde kendiniz de gerçekleştirebilir misiniz? Aşağıdaki başlıkta bunları inceleyelim.

Adet Kanı Büyüsü Nasıl Yapılır?

Adet Kanı Büyüsü Nasıl Yapılır?

Öncelikle işinin ehli bir medyum tarafından büyü dualarla hazır hale getirilmelidir. Büyüyü eşinizi eve bağlamak gibi iyi niyet besleyen sebepler için yaptırıyorsanız adet kanı büyünüz çarçabuk gerçekleşecektir. Bu tip büyülerde iyi niyetli olmak sürecin hızlı işlemesi için etkindir. Adet kanı büyüsündeki temel amaç, kadının vücudundan bir şey yedirilip içirilmesidir. Bu yedirip içirme işlemiyle büyünün tutmama olasılığı neredeyse yoktur. Adet kanı kadınlığı temsil ettiği için en etkili büyü çeşididir.

Adet kanı büyüsü etki etmeye başladığında erkeğin bilinçaltını ele geçirir, düşüncelerini değiştirir, karşı tarafa karşı davranış ve hareketlerinde değişikler meydana gelir. Adet kanı büyüsünü yapan medyum gerekli tılsımları hazır etmeli, okunacak duaları uygulama sırasına göre yapmalıdır. Usulüne uygun yapılmaz ise kötü sonuçlara sebep olacağı için hocamız gibi ilim sahibi kimseler tarafından hazırlanıp, gerçekleştirilmelidir.

Adet Kanı Büyüsü Bozulur mu?

Adet Kanı Büyüsü Bozulur mu?

Adet kanı büyüsü çok etkili bir büyü olduğu için ve cinlerle anlaşma yapılarak gerçekleştirilmesi sebebiyle bozulması neredeyse imkânsız büyülerdir. Peki bozulmak istenirse nasıl bozulur? Öncelikle iki tarafın büyüyü bozmak için ortak karar alıp birlikte anlaşarak bozmak istemesi gerekir. Çünkü bu tür büyüler hüddam çağırılarak gerçekleştiği için yine hüddam çağırılarak bozulabilir. Yapılmasının zor olduğu gibi bozmak da hiç kolay değildir. Lâkin iki taraf birlikte istemediği takdirde adet kanı büyüsü asla bozulamaz. Mutlaka iki tarafında rızası olmalıdır.

Bu büyü sadece eşi eve bağlamak için yapılmaz. İyi niyetle yapıldığı gibi kötü maksatlı da yapılabilir. İkinci bir kadın tarafından yuvayı yıkmak, dağıtmak içinde yapılabilir. Bunlar kötü niyet besleyen büyülerdir. Ne yazık ki toplumumuzda ikinci kadın tarafından yaptırılan büyülerin sayısı da azımsanmayacak kadar fazladır. Tuttuğu takdirde yuvanın yıkılmasına kadar gider. Çünkü büyünün tuttuğu erkek karşısındaki kadına kul köle olacaktır.

Adet kanı büyüsünün en mutlu evlilikleri bile bitirdiği görülmüştür. Mutlu ilerleyen evliliğiniz içinde hiç beklenmedik şekilde huzursuzluklar yaşamaya başladıysanız, eşiniz sizden uzaklaşmaya başladıysa sizin evliliğiniz için de büyü yapılmış olabilir. Böyle bir büyünün yapılıp yapılmadığını da öğrenebilirsiniz. İşinin ehli medyumlar aracılığıyla böyle bir büyünün yapılıp yapılmadığını anlayabilirsiniz. Bu noktada korkmayın kötü amaçla yapılan bu büyüler uzman medyumumuz tarafından kolaylıkla doğru yöntemler kullanılarak çözülebilir.

Hiç kimse mutlu yuvası dağılsın, ikinci şahıslar tarafından mutluluğu bozulsun istemez. Ne yazık ki günümüz toplumunda kötü niyetli kimselerin sayısı oldukça fazladır. Bu tip insanların yaptırdıkları büyüler güzel giden her şeyi mahvedebiliyor kişileri bunalımın eşiğine sürükleyebiliyor. Sizlerde böyle olumsuz durumlar yaşıyorsanız. Ve kendinizi içinden çıkılmaz, çaresiz bir halde hissediyorsanız güvenilir ve saygın medyumumuza başvurabilirsiniz. Hızlı ve en doğru şekilde dileğiniz gerçekleştirilecek, kötü amaçlı kimselerin etkilerinden kendinizi kurtaracaksınız.

RELATED ARTICLES

1 YORUM

  1. […] Bu sihir  erkek yahut bayan olmak suretiyle cinsiyet ayrım etmeksizin herkese uygulanabilir. Ancak epey zor bir şekilde bozulması sebebiyle büyüyü yaptıran şahıs büyüden güvenilir olması gerekmektedir. Aksi takdirde büyünün tesiri uzun seneler devam edeceği için kendisini takık bir aşkın içinde bulabilir.  Peki, adet kanı büyüsü nasıl yapılır? […]

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments