Çarşamba, Ağustos 10, 2022
Ana SayfaGenelBüyü Belirtileri Nelerdir?

Büyü Belirtileri Nelerdir?

Büyülerin tarih boyunca birçok farklı tanımı olmuştur. Günümüzde ise büyüler, insanların doğaüstü yöntemlere başvurarak metafizik alemlerin aracılığı ile istediklerine kavuşmak için kullandıkları yöntemlere denir. Büyünün kökeni semavi dinlerden öncesine dayanır. Kökeni antik çağlardan gelir. Yapılan kazı çalışmalarında ele geçirilen birçok tablette, bundan ortalama 3 bin yıl öncesinde dahi büyünün varlığı kanıtlanmıştır.

Büyü belirtileri nelerdir sorusunu sormadan önce büyünün ne demek olduğu tam anlamıyla bilmekte fayda var. Büyü kavramı, semavi dinlerin hepsinde geçmiş bir konudur. Bu da büyü yapımının ne derece önemli ve ciddi bir konu olduğunu gözler önüne sermekte. Orta çağda büyü yapan kişilere şifacı denmekteydi. Günümüzde ise bu kişilere medyum, büyücü, sihirbaz gibi sıfatlar takılıyor.

Büyü yapmak çağlar boyunca hep yasaklanmış bir uygulamadır. Çünkü büyülerin tesiri hayatın olağan akışını değiştirebileceği gibi aynı zamanda insanların da yaşantılarına müdahale eder. Oldukça tesirli bir uygulamadır. Bu yüzden orta çağda büyü yapan kişiler idam edilirlerdi. Buradan şunu anlayabiliriz, büyü hayatın bir parçası ama yanlış kişilerce kötü niyetli uygulandığı hayatın olağan akışına aykırı bir uygulamadır.

Büyü Çeşitleri Ve Belirtileri

Büyü Çeşitleri Ve Belirtileri

Büyü çeşitleri oldukça fazladır. Aşk büyüsü, domuz bağı büyüsü, bağlama büyüsü, kara büyü bunlardan bazılarıdır. Günümüzde en çok kullanılan ve popüler olan büyü ise aşk büyüsüdür. Bu büyü sayesinde insanlar giden sevgililerini geri döndürebildikleri gibi kendilerine aşık edebiliyorlar.

Hal böyle olunca günümüz toplumunda en çok konuşulan konular arasında oluyor büyü uygulamaları. Bu konuda en çok da büyü belirtileri nelerdir? sorusu yer alıyor. Çünkü insanlar aynı zamanda bir büyünün tesiri altında kalmaktan oldukça korkuyor. Bu haklı bir korkudur. Zira kötü amaçlı kişiler tarafından bir büyünün etkisi altında kalındığında, bu kişiler mutsuzlaşır, yıpranır, yaşan enerjileri düşer, yuvaları dağılabilir, sevdiklerinden ayrılırlar ve hatta sonu ölümle bile sonuçlanabilir. Bu yüzden erken teşhis ile gidilecek uzman bir medyum, hayat kurtarabilir. Medyumumuz bu konunun altını özellikle çiziyor.

Peki bu derece önemli bir konu olan büyü uygulamasında belirtiler nelerdir? Büyü belirtileri nelerdir? İnsanlar arasında dolaşan yanlış bilgilere açıklık getirmek için bu yazımızı derledik.

Büyü tesiri altındaki kişilerde birçok farklı durumlar kendini gösterir. Ruhsal ve fiziksel yönden büyüye maruz kalındığı kolaylıkla anlaşılabilir. Büyüye maruz kalmış kadın ya da erkekte meydana gelmesi muhtemel olan davranış ve durumları şu şekilde özetleyebiliriz. Büyü belirtileri nelerdir?

Büyü belirtileri nelerdir?

  • Ruhsal yönden değişimler gözlemlenir. Bilinçsizce davranışlar sergilenir ve ardından bu hareketlere bir anlam verilemez.
  • Özellikle uyku esnasında sık kâbus görülür. Ayrıca ani sıçrayarak uyanmalar sıklaşır.
  • Gaipten sesler duyulur. Vesveseler hayli artar.
  • Bir özellik vardır ki buna çok dikkat edilmelidir. Uyuma sırasında nefes alıp verişler düzensizleşir ve çoğu zaman nefes darlığı yaşanır. Bu gibi bir durumda muhakkak medyum hocamız ile iletişime geçilmelidir.
  • Büyüye maruz kalan kişiler çok fazla evham yaparlar. Üzerlerinde sürekli bir tedirginlik hali mevcuttur. İçlerinde çıkmak bilmez bir sıkıntı hali vardır. Ayrıca huzursuzluk seviyesi hat safhadadır.
  • Devamlı yorgunluk hissi vardır. Vücutları sanki hastaymış gibi devamlı halsizdir. Yürümek, dolaşmak, hareket etmek içlerinden gelmez.
  • Eğer bir tıp hekimi tarafından teşhis konulmuş hastalığı yoksa, büyüye maruz kalan kişinin vücudunda normal olmayan yaralar çıkmaya başlar. Özellikle bacak ve ellerde lekelenmeler gözlemlenir. Belli başlı yerlerde kınalanmalar meydana gelir.

Eğer yukarıda saydığımız büyü belirtileri konusunda en az birinden bile şüphe duyuyorsanız muhakkak vakit kaybetmeden medyumumuz ile iletişime geçmelisiniz. Büyü bozumu konusunda erken teşhis oldukça önemlidir. Büyünün vücuttaki tesiri ilerlemesi durumunda o büyüyü yok etmek oldukça zorlaşmaktadır.

Ayrıca bazı büyüler vardır ki geç kalınması durumunda ölümle sonuçlanan vakalar bile gözlemlenmektedir. Bunların en bilineni ise domuz büyüsüdür. Bu büyü kötü niyetli kişiler tarafından şeytani varlıklar ile anlaşılarak yapılır. Bu da tesirinin ne derece etkili ve kötü olduğunun bir göstergesidir. Bu büyüleri bozmak için sadece medyum olmak yetmez. Aynı zamanda da Havas ilmine ve Hüddam ilmine de oldukça hâkim olunması gerekir.

Havas ilmi ve Hüddam ilmi konularına tamamen hakim olan medyumumuz ile iletişime geçerek, yaşadığınız sorunlar çözüm bulabilir, sıkıntılarınızdan tez vakit kurtulabilirsiniz.

RELATED ARTICLES

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments