Salı, Eylül 27, 2022
Ana SayfaGenelBüyü Bozma Nasıl Yapılır?

Büyü Bozma Nasıl Yapılır?

Toplumumuzun etnik ve dini kökenlerindeki argümanlardan dolayı büyü konusu her dönem için hep popüler ve ilgi çekici bir konu olmuştur. Büyü yaptıran kadar yaptırmayan da mutlaka büyü ilmine merak duyuyor. İşte bu sebepten ötürü büyü ve büyü bozma nasıl yapılır konularını sizler için inceledik.

Büyü bozma nasıl yapılır konusuna daha hâkim olmak için öncelikle Havas İlmini bilmekte fayda var. Çünkü Havas ilmi bu konuda kullanılan yöntemlerin tümüne verilen isimdir. Peki Havas ilmi nedir? Bilindiği üzere maddi ve manevi alemler vardır. Havas ilmine sahip hocalar ise maddi ve manevi alemlere dokunabilen, yön verebilen kişilerdir. Bu asırlar öncesi tarihten beri uygulanan ilimdir. Büyü yapımında ve büyü bozumunda Havas ilmine sahip olunması gerekir.

Günümüzde büyü yaptırmak oldukça yaygınlaşan bir uygulama haline geldi. İnsanlar karşılaştıkları sorunları kendi başlarına çözemedikleri anlarda son çare olarak medyumların kapısını çalara büyü ilmi sayesinde bu sorunlarına deva bulma arayışındalar. Aşk büyüsü, bağlama büyüsü, ayırma hunisi gibi büyüler insanlar tarafından kullanılan en popüler büyülerdir.

Aslına bakılırsa büyü çeşitleri büyük bir oranı iyi niyeti, güzel duyguları ve geleceği temsil eder. Örneğin bir aşk büyüsü yapıldığında bu her iki taraf içinde pozitif bir durumdur. Ya da çocuk sahibi olmak için yapılan büyüler, o ailenin gelecekte mutlu ve mesut olmaları için bir etkendir. Bu tür durumlarda büyü bozma işlemini gerektirecek bir husus yoktur.

Büyü bozma nasıl yapılır

Fakat bazı büyüler vardır ki tamamen kötülüğü, hasedi, fesatlığı ve korkuyu temsil eder. Bu tür büyülere örnek vermek gerekirse en çok bilineni domuz bağı büyüsüdür. Büyü bozma işleminin en çok tercih edildiği büyü türleri genellikle kötü niyetle yapılmış büyülere maruz kalan kişiler tarafından istenmektedir. Bu haklı bir taleptir de.

Daha önce de belirttiğimiz gibi kötü amaçla yapılan büyülerin tesiri oldukça güçlüdür. Bu büyüye maruz kalan kişilerin manevi dünyası çöker, mutsuzlaşır, hayat enerjisi azalır. Hatta kimi zamanlar vardır ki bu büyülerden dolayı insanlar hayatlarını bile kaybedebilmektedir. Çünkü domuz bağı büyüsü gibi kötü niyetle yapılan büyülerin icrasında, şeytani varlıklar ile bir anlaşmaya gidilir ve onlar kullanılır. Bu da hem yapanın hem de yaptıranın uzun vadede büyük sorunlar yaşamasına sebep olur.

Büyü bozma nasıl yapılır sorusu uygulama bakımından birçok dala ayrılır. Sizler için bu konuları yazımızın devamında detaylı bir şekilde anlattık.

  • İğne ile büyü Bozma : Bu büyü yöntemi, uzman bir medyum aracılığı ile ev ortamında icra edilir. Çok geçmiş tarihlerden beri havas ilmi alimlerinin sık kullandığı bir yöntemdir ve oldukça etkilidir.
  • Sirke ile Büyü Bozma : Büyü bozma işlemi sırasında sirke kullanımı oldukça popülerdir. Sirke, kötü amaçlı yapılan büyülerden korunmak için kullanılan bir malzeme türüdür.
  • Dua ile Büyü Bozma : Büyüye maruz kalmış kişilere özel olarak hazırlanan karışımlar eşliğinde doğru dualar okunduğunda, büyü bozumu gerçekleştirilir.
  • Büyü ile Büyü Bozma : Bazı büyüler vardır ki tesiri çok kuvvetlidir. Kuvvetli bir büyüyü bozmak için diğer yöntemler çoğu zaman başarısız olur. Bu gibi durumlarda bir büyüyü bozmak için yine farklı bir büyü yöntemi kullanılır.

Eşime Büyü Yapıldığını Nasıl Anlarım?

Eşime Büyü Yapıldığını Nasıl Anlarım?

Büyü konusu eşler arasında her zaman için tedirginlik ve dikkat edilesi bir konu olmuştur. Çünkü bireyler, dışarıdan gelebilecek büyülere karşı her zaman için tehdit altındadır. Günümüzde kötü niyetli insanların varlığı azımsanamayacak kadar fazladır. Eşleri birbirinden ayırmak isteyenler, eşlerden birini kendi aşık etmek isteyenler, çocuk sahibi olmalarını engellemek isteyenler hayli fazla. Tüm bunlar göz önüne alındığında eşime büyü yapıldığını nasıl anlarım sorusu ortaya çıkıyor.

Eşler arası büyü yapılıp yapılmadığını anlamanın birçok yöntemi vardır. Bunlardan en önemlisi büyüye maruz kalan kişinin ortada hiçbir sebep yokken bir anda eşinden soğuması, tahammül edememesi ve sevgisini yitirmesidir. Özellikle kara büyü tesiri çok kuvvetlidir. Eşlerin arasını bir anda açabilmektedir.

Diğer bir belirti ise büyüye maruz kalmış kişi, eşine karşı aşırı derecede cinsel isteksizlik hisseder. Dokunmak dahi istemez. Çoğu insan bunun büyüden dolayı olduğunu anlamadığı için boşanma sürecine diyor. Oysa uzman bir medyuma başvurulsa, maruz kalınan bu saldırılardan kurtulmak mümkün.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments