Büyü Yapanın Kim Olduğunu Nasıl Anlarız?

Büyü Yapanın Kim Olduğunu Nasıl Anlarız?

Toplumların kültürel ve dini kökenlerinde etkilerden dolayı, günlük yaşamlarında büyü ilmine sıkça başvurur ya da bu konuya ilgi duyar. İnsanlar sorunlarını kendi başlarına çözemedikleri durumlarda dua ve büyü uygulamalarına başvurur. Fakat şunu belirtmekte fayda var ki büyü çeşitleri tamamen masum bir uygulama değildir. Birçok art niyetli kişi, başkalarının huzur ve sağlığını tehdit etmek için de büyü yöntemlerine başvurur ne yazık ki!

Tüm bu detaylar, insanlarda ortak bir kaygıya neden olur: büyü belirtileri nelerdir? Büyü yapanın kim olduğunu nasıl anlarız? Büyü bozumu nasıl olur? Sizlerin aklında dolanan tüm sorunsalları cevaplamak için medyumumuz önderliğinde bu yazıyı derledik. Yazımızın devamında aklınızdaki tüm bu tedirginlikleri giderebilirsiniz.

İnsanlar başkalarına büyü yapacakları gibi aynı zamanda da kendilerine büyü yapılıp yapılmadığını bilmek isterler. Bu da en tabii haklarından birisidir elbet. Büyü yapanın kim olduğunu nasıl anlarız? sorusunu birçok belirti ile açıklayabiliriz, fakat en nihai bilgiyi uzman medyumlar aracılığıyla edinebilirsiniz. Çünkü evde kendi uygulamalarınız ile büyü yapanın kim olduğunu tam olarak anlamak mümkün değildir. Hatalı bir sonuca ulaşılması, yanlış kişilerin hedef olmasına ve onların günahına girilmesine neden olur.

Fakat büyü yapanın kim olduğunu nasıl anlarız? sorusunu genel tanımıyla açıklamak mümkün. Eğer bir büyüye maruz kaldığınızı düşüyorsanız öncelikle bakmanız gereken kişiler akrabalarınız, dostlarınız, aranızın bozulduğu kişiler, eski sevgili ya da nişanlınızdır. Bir örnek ile açıklamak gerekirse eğer hiçbir sebep yokken aniden eşinizden soğumaya başladıysanız ya da cinsel isteksizlik içine girdiyseniz ilk bakmanız gereken yer ya kendi çevreniz ya da eşinizin eski ilişkileri olmalıdır. Hiçbir büyü amaçsız yere tesadüfen yapılmaz. Hepsinin içinde muhakkak bir hedef bir plan vardır. Kimin büyü yaptığını araştırırken tüm bu etkenleri göz önünde bulundurabilirsiniz.

Net bilgi her zaman için uzman medyumlar tarafında icra edilir. Alanında uzman olan medyumumuz ile iletişime geçerek bu konu hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Eşler Arasında Büyü Olduğu Nasıl Anlaşılır?

Eşler Arasında Büyü Olduğu Nasıl Anlaşılır?

Büyü uygulamalarının en çok kullanıldığı alanlardan birisidir eşler. Genellikler bireylerden birinin eski sevgilisi ya da nişanlısı, o yuvayı yıkmak, mutsuzluğa sürüklemek için hasetlenir ve kötü niyetli büyüler yaptırır. Bu büyülerin tesiri hızlı ve etkilidir. Bu konuyu ciddiye almayan ya da görmezden gelen birçok yuva bu yüzden yıkılmıştır. Peki eşler arasında büyü olduğu nasıl anlaşılır?

Aşk büyüsü, kara büyü, bomuz bağı büyüsü gibi büyülerin tesir olunduğu alanları her zaman için anlamak mümkün. Yüzde yüz tespiti ancak uzman bir medyum aracılığıyla olsa da bireyler kendi gözlemleriyle birtakım sonuçlara varabilirler. Bunları birkaç maddede toplayabiliriz.

  • Hiçbir sebep yokken eşlerden birini diğerine karşı sevgisi azalır.
  • Ev için huzur kaybolur, kavgalar, sözlü şiddet hatta kimi zaman fiziki şiddet artar.
  • Özellikle cinsel isteksizlik ortaya çıkar. Eşler birbirlerine dokunmak dahi istemezler.
  • Aynı evde bulunmak istemezler. Sürekli bahaneler uydurarak dışarıda vakit geçirmeye
  • çalışırlar. Çoğu zaman ise eve hiç gelmezler.
  • Büyüye maruz kalan kişi gece uykusunda sıkça sayıklar. Çoğu zaman kabusla uyanır.
  • Anne ya da baba fark etmez, çocuklarına olan ilgisi azalır.
  • Eğer evde bir hayvan var ise ona karşı sevgisiz hareketler yapar.

İnsanlar bu belirtilerden en az birine maruz kaldığını düşünüyorsa hiç vakit kaybetmeden medyum hocamız ile irtibata geçmelidir. Geç kalınması gibi durumlarda iş yuvanın yıkılmasına kadar gidebilir. Erken teşhis çözümde oldukça etkilidir.

İnsanlar çoğu zaman çözümsüz kaldıkları konularda kötü büyülere başvurmaktalar. Medyumumuz bu konuda her zaman için uyarılarda bulunsa da insanlar bu uygulamalardan geri durmuyor. Özellikle domuz bağı büyüsünü yaptırarak insanlara birçok yönden zarar verebiliyorlar. Büyüye maruz kalan kişiler ise büyü ilmi konusunda yeterli bilgiye sahip olamadıkları için maalesef kötü bir duruma düşüyorlar.

Bir durum daha var ki, insanlar büyüye maruz kaldıklarında çözümü yerine öncelikle kimin büyü yaptığını araştırıyor. Bu da büyü yapanın kim olduğunu nasıl anlarız? sorusunun çoğalmasına sebep oluyor. Oysa bu yanlış bir tutumdur. Öncelikle uzman bir medyum ile iletişime geçip maruz kaldıkları büyüleri bozdurmaları gerekir. Sonrasında ise isterlerse yine aynı medyum tarafından bunu kimin yaptığını öğrenebilirler.