Eşler Arasında Büyü

Eşler Arasında Büyü

Büyü kültürel ve dini perspektiften dolayı toplumumuzun gündemi hayli meşgul eden ve akıllarda birçok sorunsallar yaratan konulardan biridir. Hatta bu konuların en başında geliyor denilebilir. İnsanlar düşmanları, hasımları tarafından büyü gibi etkili bir şeye maruz kalıp kalmadığını bilmek ister. Bu sayede büyü konusunda kendilerine önlem alabilirler. Bu sorunsalların en belirgin olanlarından birisi de eşler arasında büyü olduğu nasıl anlaşılır? sorusudur.

Dönem dönem eşler arasında birtakım sorunlar yaşanmaktadır. Bunların kimisi doğal yollarla olsa da bazıları var ki dışarıdan kişiler tarafından maruz bırakılan büyüler yüzünden oluyor. Başkaları yüzünden yapılan büyüler yüzünden insanlar bunu bilmediği için doğal bir anlaşmazlık sanıp evliliklerini bitirebiliyor. Bu durum aileler için oldukça önemli bir konu. Peki eşler arasında büyü olduğu nasıl anlaşılır? Ailelere detaylı bilgi sunmak adına bu yazıyı oluşturduk.

Eşler arasında büyü olduğu nasıl anlaşılır? sorusunun birçok yanıtı vardır. Ama bunlardan en belirgini ve sık görüneni şudur: Evli çiftler, ortada hiçbir sebep hiçbir mani yokken bir anda birbirlerinden soğuması, ten uyumunun bitmesi, tahammülsüzlüğün artmasıdır. Bu süreçlerin sonunda haliyle çiftler boşanmakta yuvalar yıkılmaktadır.

Toplumumuzun büyük bir kısmında bilinmese de doğru olan şudur ki, eşlerin arasını açma, yuva yıkma büyüleri en çok tercih edilen büyü yöntemleridir. Ayrıca bu büyüler oldukça tesirlidir. Eğer çiftler bunun farkına varmaz ise telafisi olmayan yol ayrımlarına gelirler. Medyumumuz özellikle bu konuda insanları uyarıyor.

Büyüye maruz kalmış bir eşte şu belirtiler muhakkak ki kendini gösterir:

 • Birlikte olduğu eşine haset
 • Fesatlık duygusunun artması
 • Kindar bir insan olma
 • Artan garez duygusu
 • Vesveselerin artması
 • Eşine karşı cinsel isteksizlik

Aile içinde bunlardan en az bir tanesine sahipseniz mutlaka medyumumuz ile iletişime geçmenizi tavsiye ediyoruz. Tüm bu sorunlardan medyumumuz aracılığıyla kurtulabilirsiniz.

Eşler Arasındaki Büyü Belirtileri Nelerdir?

Eşler Arasındaki Büyü Belirtileri Nelerdir?

Büyüye maruz kalan eşlere cinler musallat olur. Her an için vesvese yaparak çiftlerin arasını açar. Bu işin sonu boşanmaya kadar gider. Peki bu gibi durumlarda büyünün farkına nasıl varırız? Eşler arasındaki büyü belirtileri nelerdir? Tüm bunları birkaç başlık altında toplayabiliriz:

 • Eşler Arasında Ani isteksizlik : Büyüye maruz kalan birey cinler tarafından vesvese saldırılarına maruz kaldığı için karşısındaki partnerini istemez, ondan soğur. Cinsel açıdan da büyük bir soğuma gerçekleşir. İçinden dokunmak dahi gelmez. Bu tür büyüler için genelde “Soğukluk Büyüsü” uygulanır.
 • Çocuklarına Karşı İlgisizlik : Ortada hiçbir sebep yokken aniden çocuklarına karşı aşırı ilgisizlik durumudur. Onları umursamaz, derdiyle dertlenmez. Gözlerine sanki düşmanlarmış gibi görünür.
 • Partneriyle Yan yana Gelmez : Büyüye maruz kalmış kişinin içine öyle bir kasvet çöker ki hayat enerjisi biter. Bu da eşine yansır haliyle. Onunla vakit geçirmek sanki zulüm gibi gelir.
 • Ani ve Aşırı Sinir : Cinler, büyü aracılığıyla en sakin bir insanı bile aşırı öfkeli hale dönüştürebilirler. Büyüye maruz kalan anneler çocuklarına aşırı tepki gösterirler hatta durum çoğu zaman şiddet uygulamaya kadar varabilir. Medyumumuz bu konunun altını özellikle çiziyor.
 • Eve Gitmede İsteksizlik : Eşler arası büyüye maruz kalma durumunda bireyler evde bulunmak istemezler. Eve girdikleri andan itibaren gözleri hep dışarıda olur. Bir an önce çıkıp gitmek isterler. Duvarlar üstlerine üstlerine gelir.
 • Cinsel İsteksizlik : Eşler arasında büyü olduğu nasıl anlaşılır sorusunun en önemli cevaplarından biri budur. Büyü kendini en çok cinsel isteksizlik konusunda belli eder. Bireyler birbirlerine karşı aşırı derecede cinsel isteksizlik içerisine girerler. Bu da cinsel ilişkinin yaşanmamasına sebep olur. Eğer bu kişiler yeni evliyse gerdeğe dahi giremezler. Bu konu oldukça mühimdir. Eğer bu tür belirtiler var ise muhakkak medyumumuz ile iletişime geçilmelidir.

Büyüye maruz kalma konusunda uzman kişilere başvurmak oldukça mühimdir. Çünkü erken teşhis sonuca kolay ulaşılmasını sağlar. Geç kalınması durumunda eşler telafisi olmayan sonuçlara katlanmak zorunda kalır.

Eğer yukarıda belirttiğimiz belirtilerden birine bile sahipseniz tehlike altındasınız demektir. Yapacağınız en doğru hareket medyumumuz ile irtibata geçerek sorununuz anlatmak ve bir an önce üzerinizde oluşan büyülerden kurtulmak. Medyumumuz uzun yıllardır edindiği deneyim sayesinde sayısız yuvayı kurtardı. Eşler arasında büyü olduğu nasıl anlaşılır sorunsalından ziyade bu sorunun nasıl çözüleceği daha mühimdir.