Çarşamba, Ağustos 10, 2022
Ana SayfaGenelHüddam İlmi Nedir?

Hüddam İlmi Nedir?

Hüddam ilmi, cinleri ne şekilde kontrol edebileceğimizi öğreten bir ilimdir. Hüddam ilmi herkes tarafından uygulanabilecek bir ilim değildir. Sıradan kimseler bu ilmi gerçekleştiremez. Kulaktan dolma bilgilerle yapmaya çalışanlara cinler musallat olup geri dönülemez sonuçlar ortaya çıkabilir. O sebeple mutlaka hüddam ilmine sahip kimseler tarafından gerçekleştirilmelidir.

Hüddam ilmine sahip olan kimselerin sahip olması gereken özellikler vardır. Nedir hüddam ilmine sahip kimselerin taşıması gereken özellikler? Öncelikle; hayatı boyunca alkol, içki kullanmamış olmalı. Ayrıca kumar gibi kötü alışkanlığı asla olmamalıdır. En önemlisi de zina yapmamış, harama el uzatmamış olmalıdır. Kul hakkı yememiş olmalı, dininin gerekliliklerini yerine getiren düzgün kimseler olmalıdır. Hüddam ilmi gerçekleşirken, hüddamı size öğreten kimse de yanınızda bulunmalıdır. Çünkü diğer alem kapısı aralandığında deneyimsiz bir kimsenin yaşadıkları karşısında korkması, baygınlık geçirmesi hatta dilinin tutulup daha da içinden çıkılmaz sonuçların yaşanması mümkündür. Kötü sonuçlar yaşanmaması için hüddam ilmine hâkim kimselerle yapılmalıdır. Her merak eden kimseyle de yapılmamalıdır. Hüddam ilmi özelliklerini taşıdığından emin olunmalıdır. Aksi takdirde kötü niyetli cinler musallat olabilir ve bunlardan kurtulabilmek de hiç kolay değildir.

Tüm kutsal kitaplarda Süleyman peygamberin cinleri kontrol altına aldığı ve onlara hükmettiği yazmaktadır. Hüddam ilmi ile cinleri kendi emrinde çalıştırdığı bilinmektedir. Süleyman peygamber bu ilme tabii ki Allah’ın da izniyle vakıf olmuştur.

İslam’ın şartlarını yerine getirmeyen, örneğin namazını kılmayan ya da aksatan kimse asla bu ilmi öğrenmeye çalışmamalıdır. Bunlar şakaya gelecek konular olmadığı için kişi kendisini şeytanın kollarında bulabilir. Dinden ve imandan bile çıkmaya kadar gider.

Hüddam Nasıl çağırılır?

Hüddam Nasıl çağırılır?

Hüddam çağıran kimseler ne gibi özelliklere sahip olunması gerektiğini bilen kişiler olmalıdır. Hüddam konusunda bu en önemli husustur. Çünkü hüddam çağırma konusu çok hassas bir konudur. Çok tehlikeli sonuçlara sebep olmamak için dikkatli olunmalı. İşinin ehli medyumumuz ile yapıldığında tabii ki korkulacak bir şey yoktur. Hüddam ilmi şeytanı, cinleri, şeytani güçleri kontrol altında tutar.

Ayrıca Hüddam ilmini gerçekleştirecek kimse aç kalmalı yani oruç tutmalı, yalnız kalabileceği bir yer seçmeli ve burada Kur’an da yer alan ilgili sureleri okumalıdır. Tüm gereklilikler yerine getirildikten sonra Allah’ın da izniyle uzman kişiyle birlikte gerçekleştirilebilir.

Hüddam ilmi geçmişten günümüze kadar insanoğlunun hep merak ettiği ve ilgilendiği konulardan birisi olmuştur. Günümüzde bu ilmi yöneten resmi bir kurum yer almamaktadır. Ancak hocamız gibi ilim irfan sahibi kimseler tarafından da layıkıyla bu görev yerine getirilmektedir. Kökeni eski dönem Mısır’a kadar dayanmaktadır. Hüddam tüm dinlerde kullanılan yaygın bir ritüeldir. Kötü amaçlarla, kötülük için başvurulursa günahtır. Eğer bir Müslüman hüddam ilmini gerçekleştirecekse mutlaka yukarıda saydığımız gereklilikleri yerine getirerek çağırmalıdır. Günümüzde bilinen hüddam türleri nelerdir?

En Çok Bilinen Hüddam Türleri Nelerdir?

En Çok Bilinen Hüddam Türleri Nelerdir?

Gelin en çok bilinen hüddam türlerini hep birlikte inceleyelim. En çok bilinen hüddam çeşitleri:

  • Hüddamlar genellikle kötü amaç için kullanılırlar. Kötü amaç için kullanılan cinler kişleri ruhsal çöküntüye uğratıp, ölüme kadar bile sürükleyebilirler. Bu sebeple bilinçsizce yapılmamalıdır.
  • Hüddamlar birer koruyucu görevi de görebilirler. Örneğin hazineler, maddi değeri olan tarihi eserler için koruma görevi üstlenebilirler.
  • Aşk büyüleri, kendinize bağlama büyüleri, soğutma büyüleri için de hüddam çağırılabilir.
  • Hızlı bir şekilde zengin olmak, maddi refah içinde yaşamak isteyen insanlar da bunlar en hızlı şekilde gerçekleşsin diye hüddamlardan destek alabilirler.

Kısacası olumlu veya olumsuz her türlü istek ve talep için hüddam ilminden yararlanılabilir. Hüddamlar büyü yapmak için kullanıldığı gibi büyü bozma işlemlerinde de sıkça kullanılabilir. İçinden çıkılamaz durum ve vakalarda büyü bozmak için hüddam çağırılabilir. Medyumumuz cinlerle temas kurup büyülerin bozulması için sizler adına talepte de bulunabilir. Kurduğu temas yöntemiyle de hüddam ilmi aracılığıyla büyünün bozulmasını sağlar.

Eğer ben tek başıma da hüddam çağırabilirim diyorsanız mutlaka dini gereklilikleri yerine getirmeli, yalnız olmalı ve gerekli ayetleri okumalısınız. Aksi taktirde kötü niyetli cinler tarafından ele geçirilir ve kendinize musallat edersiniz. Bunun geri dönülmez sonuçları olabilir. O sebeple ilim gerektiren konularda sizler de mutlaka güvenilir kimselerle bu yola çıkmalısınız. En hızlı şekilde sonuç alabilmek için mutlaka medyumlardan destek almalısınız.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments