Perşembe, Temmuz 7, 2022
Ana SayfaGenelKara Büyü Nasıl Yapılır? Belirtileri Nelerdir?

Kara Büyü Nasıl Yapılır? Belirtileri Nelerdir?

Kara büyüler isminden de anlaşılacağı gibi kötü niyetlerle yapılan büyülerdir. Kişiyi zor durumda bırakmak, yapılan kimseleri kaza belaya uğratmak, mutsuz ve huzursuz ederek bunalıma sürüklemek maksadıyla yapılır. İyi bir amaca hizmet etmezler. Kişilerin hayatlarını alt üst etmek amaçlanır. İşinin ehli bir medyum tarafından yapıldığında da bozulması neredeyse imkânsızdır. Herkes tarafından bozulamaz.

Kara büyü sayesinde mutlu ilişkiler bitebilir, kişinin düzgün giden işi bir anda alt üst olabilir, beklenmedik kaza belalar yaşayabilir. Kara büyü, kötü amaçlara hizmet ettiği için gerekli tılsımlar doğru şekilde hazırlanmalı aşamaları dikkatle yapılmalıdır. İsminden de anlaşılacağı gibi yapımı kolay büyüler değildir.

Kara büyüler nişanlılık evresinde de sık sık uygulanan büyülerdir. Evlilikle sonuçlanamayan, ortada hiçbir sebep yokken bir an da ayrılıklar gelebilir. Mutlu ilişkiler olumsuzlukla sonuçlanabilir. Bu tür durumlarda tecrübeli bir medyuma danışılabilir.

Kara büyüyü tek bir tarifle anlatmak ve açıklamak kolay değildir. Çünkü tek bir teknik kullanılarak yapılmaz. Hazırlanırken farklı büyülerle de desteklenmesi gerekir. Böylece hem büyünün gerçekleşmesi garanti altına alınacak hem de en kısa sürede dileğiniz gerçek olacaktır. Bu yazımızın devamında kara büyü nasıl yapılır? ve kara büyü belirtileri nelerdir? Sorularının cevaplarını arayacağız.

Kara Büyünün Belirtileri Nelerdir?

Kara büyüler oldukça etkili ve ağır büyülerdir. Yapılan kişiler üzerindeki etkisi de belirtileri de ağır olur. Tabii ki her belirti size büyü yapıldığı anlamına gelmez. Rahatsızlığınızın büyü sebebiyle mi yoksa bir hastalık yüzünden mi gerçekleştiğini anlayabilmek için mutlaka işinin ehli bir medyuma gidilmelidir. Peki nedir insanları yataklara düşüren kara büyünün belirtileri? Alt başlık altında gelin hep beraber inceleyelim.

  • Büyü yapılan kişi de sinirlilik, gerginlik hâli olur. Hiçbir sebep yokken aniden sinirlenir, neden sinirlendiğine kendisi bile anlam veremez.
  • Sürekli bir uyku hâli yaşanır. Kişi hep halsiz, bitkin ve yorgun hisseder.
  • Her işi ters gitmeye başalar. Bütün işleri tepe taklak olur.
  • Kimseyle konuşmak, sosyal hayata girmek istemezler. Yaşadıkları olumsuz ruh hali sebebiyle yalnızlaşırlar.
  • Yaptıkları hiçbir işten zevk almamaya başlarlar. Çabuk vazgeçerler.
  • Dikkatini belirli bir işte toparlayamazlar. Dikkat dağınıklığı çok belirgindir.

Kara büyünün de yapılış amacı ve şekline göre birçok çeşidi bulunur. Nedir kara büyü çeşitleri?

Kara Büyü Çeşitleri Nelerdir?

Kara Büyünün Belirtileri Nelerdir?

Her kara büyü çeşidi farklı bir amaca hizmet eder. O sebeple her birinin uygulanışı ve tılsımları farklılık gösterir. İsteğe göre en fazla tercih edilen kara büyü çeşitleri şunlardır:

  • Domuz Yağı Büyüsü : Geçmişten günümüze neredeyse tüm kültürlerde uygulanan bir büyü çeşididir. Kapı girişlerine, kapı eşiklerine sürülerek uygulanır. Eşlerin arasını bozmak, araya nifak tohumu sokmak ve boşanmaya kadar götürmek maksadıyla yapılır. Çok etkili bir büyü çeşididir. Doğru uygulama yapıldığında etkisi kesindir.
  • Sabun Büyüsü : Kişiyi kendinize aşık etmek için yapılır. Ancak kara büyü olarak tercih edildiğinde arayı açmak, ayırmak, soğukluk yaratmak için gerçekleştirilir. Sabun büyüsü uygulanan kimsede ani ruh değişiklikleri, ruhsal bozukluklar olabilir.
  • Nohut Büyüsü : Yuva yıkan, kişileri birbirine düşüren büyü çeşididir. Doğru sayıda, 41 nohut ile gerçekleştirilir.
  • Yaprak Büyüsü : Kuru yaprak büyüsü aşık etmek için tercih edilen büyülerdir. Evli birini kendisine aşık edip ayırmak, kendisine aşık etmek için yaptırılır. İşinin ehli kimselere yaptırılırsa da amacına ulaşır. Tehlikeli ve yapımı zor büyülerdendir. O sebeple de konuya hâkim medyumlar tarafından gerçekleştirilmelidir. Medyumumuz da bu konularda profesyonel ve tecrübelidir.

Kara Büyü Evde Yapılır mı?

Toplumumuzda en çok merak edilen sorulardan biri, kara büyü evde yapılır mı? sorunsalıdır. Belirli malzeme ve tılsımlar hazırlanarak, gerekli dualar okunup ezberlenerek evde denense bile kara büyü hem en tehlikeli büyü türlerinden hem de uygulama aşamalarının tam olarak uygulanması açısından mutlaka bir uzmandan yardım alınarak gerçekleştirilmelidir. Kulaktan dolma bilgiler ile yapılmaya çalışılan büyüler usule uygun yapılmayınca tam tersi bir etki yaratabilir ya da cinlerin size musallat olmasına sebep olabilirsiniz.

Kara büyüler hassas ve desteklenmesi gereken büyülerdir. Kişiye göre etkili olması için büyü diğer büyülerle de desteklenmesi gerekebilir. Bu uygulamaları bilmeyince büyü eksik kalabilir ve kişi üzerinde etki etkisi zayıf kalır ve istenilen sonuç elde edilemeyebilir. İlim ve irfan sahibi medyumumuz ile bu süreci hem en hızlı şekilde hem de usulüne uygun olarak en iyi şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments