Çarşamba, Ağustos 10, 2022
Ana SayfaGenelPapaz Büyüsü Nedir, Nasıl Yapılır?

Papaz Büyüsü Nedir, Nasıl Yapılır?

Papaz büyüsü geçmişi çok eskilere dayanan bir büyü çeşididir. İslamiyet öncesi dönemlere kadar uzanmaktadır. Papaz büyüleri kötü niyetli yapılan büyüler grubundandır. Kötü amaç güttükleri için de tehlikeli büyü grubunda yer alırlar. Mutlaka havas ilmine hâkim kişilere yaptırılmalıdır. Peki papaz büyüsü nedir, nasıl yapılır?

Papaz Büyüsü Nedir?

Genellikle kötü amaçla yapılan papaz büyüleri, eşleri birbirinden ayırmak, kişileri maddi zararlara uğratmak, ruhsal çöküntü yaşatmak için gerçekleştirilir. Her büyünün kötü amaçla yapılanları olduğu gibi iyi niyetle yapılanları da vardır. Kısmet açma, sevdiği kişiyi kendisine bağlama, aşık etme, mutluluk, bolluk bereket, maddi kazançlar için de yaptırılabilir. Tabii çok etkili bir büyü çeşidi olduğu için genellikle kötü amaç için hazırlanmaktadır.

Papaz büyüleri çok tesirli büyülerdir, etkisi bozulmadıktan sonra asla kaybolmaz. Bu büyüleri de bozabilmek için işinde kıdemli medyumlar tercih edilmelidir. Etkisi yüksek olan bu büyüleri yapmak kadar bozmak da hiç kolay olmadığı için seçilen medyumun konuya hâkim olup olmadığı araştırılmalı bu değerlendirmeler sonucunda tercih yapılmalıdır. Aksi takdirde hem paranız ve zamanınız boşa gider hem de dileğinizin gerçekleşmez. Papaz büyüleri havas ilmine sahip kimseler tarafından yapıldığı için bu ilme hâkim olup olmadığı araştırılmalıdır.

Papaz büyüsü denilince akla büyünün bir papazla ya da papaz yardımıyla yapıldığı gelse de bu uydurma bir bilgidir. Papaz büyüsü kişinin vücuduna temas etmiş bir parça kullanılarak yapılır. Bu alınan malzeme sonrasında büyü desteklenmiş olur ve etkisi artar.

Papaz Büyüsü Nasıl Yapılır?

Papaz Büyüsü Nasıl Yapılır?

İşinin ehli bir medyuma gittiğiniz de en etkili sonuç alacağınız papaz büyüsü, canlılardan ya da canlılardan temin edilen malzemelerden yapıldığı için yapımı zor bir büyü çeşididir. Usulüne uygun gerçekleştirildiğinde ise oldukça tesirlidir. Çok fazla büyü çeşidi bulunduğu için diğer büyülerle karıştırılır. Papaz büyüsünü diğer büyülerden ayıran özellik kişiye ait bir malzeme kullanılarak hazırlanmasıdır. Bir parça eklenerek yapılıyorsa bu kuşkusuz papaz büyüsü sınıfına girer.

En çok tercih edildiği alan evlilikler arasına nifak tohumu ekmektir. Evliliği bitsin, mutsuz olunsun istenir. Papaz büyülerinin amaçları çoğunlukla zarar vermek kişiyi maddi kayba uğratmaktır.

Papaz Büyüsü Bozulabilir mi?

Papaz büyüsünün yapılışı kişiden alınan materyallerle yapıldığı için tesirli bir büyüdür. Yapılışı zor olduğu kadar bozulması da oldukça zordur. Bu büyüyü bozabilecek sınırlı sayıda medyum olduğu için, yaptırmaya karar verirken çok iyi düşünmek gerekir. Eğer büyü tesirli yapılırsa bozulamayabilir. Bu ilme çok az kimse hâkimdir. Tecrübeli bir medyuma danışmıyorsanız bozulamama riskine karşılık sorumluluk almanız gerekebilir. O sebeple yaptırmadan evvel geri dönüşünün olamayabileceğini de düşünmek lazım.

Şunu da unutmamak lazım ki çok tesirli bir büyü olduğu için yapılan kişinin çevresindeki insanları da etkisi altına alır. Onlarında hayatlarına tesir eder, olumsuzluklar yaratabilir. Başkalarının da vebalini almamak adına iki kez düşünülerek karar verilmeli. Böylesine tesirli bir büyü için kullanılacak materyallere hâkim, ilim irfan sahibi medyumumuz size sonuna kadar yardımcı olacaktır.

Büyüyü gerçekleştirecek medyumun da bu büyüyü yaparken kendisini riske attığı bilinmelidir. Kişiden alınan tırnak parçası, saç teli gibi malzemelerle desteklenir. Cinlerden yardım alınarak yapılır. Yapan kişiye de musallat olma durumu yaratabilir. Yapan ve yaptıran kişinin çok dikkatli olması gerekir. Bazı deneyimsiz kimseler bu büyüyü evde gerçekleştirmek isteyebilirler. Bazı basit içerikli büyüler ev ortamın da hazırlanabilir lâkin papaz büyüsü kesinlikle uzman değilseniz yapılmamalıdır. Üzerinize musallat olacak cinler hayatınızı yaşanmaz bir hâle getirebilir.

Papaz Büyüsü Yapıldığını Nasıl Anlarız?

Etkisi yüksek olan bu büyünün belirtileri de çok ağırdır. Papaz büyüsü yapılan kişi, sosyal çevresinden uzaklaşır kalabalık içinde bulunmak istemez, bunalımlı bir ruh haline gelir hatta depresyona girebilir, kabuslar görür ve herkesin çevresinde ona zarar vereceğini düşünmeye başlar. Bu korku beraberinde iş ortamından, aile ortamından soğumasını tetikler. Uykusuzluk yaşamaya başalar ve bu durum hayat kalitesi düşürür.

Bunlar papaz büyüsünün kötü etkileridir. İyi amaç güdülerek yapılan papaz büyülerinde bu etkiler görülmez. Ama papaz büyüleri kara büyü sınıfında yer alır ve genellikle kötü bir amaca hizmet eder.

Havas ilmine sahip bu konularda uzman olan medyumumuzdan yardım alabilir, gönül rahatlığıyla danışabilirsiniz.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments