Perşembe, Ağustos 11, 2022
Ana SayfaGenelSevgiliyi Geri Getirme Büyüsü Nasıl Yapılır?

Sevgiliyi Geri Getirme Büyüsü Nasıl Yapılır?

Sevgiliyi geri getirme büyüsü aşk büyüleri sınıfında yer alır. Bir tür bağlama büyüsüdür. Çiftler arasında bazen mutlu giden birlikteliklerde aniden olumsuzluklar yaşanmaya başlar. Eşiniz sizden ortada hiçbir sebep yokken soğumaya ve kötü davranmaya başladıysa bu tip büyü belirtilerinin sebebi bağlama büyüsü olabilir. Bu tip durumlarda giden eşi veya sevgiliyi geri getirmek için sevgiliyi geri getirme büyüsü uygulanır.

Bazı niyeti kötü olan kimseler aşık olduğu kişiyi elde etmek için bağlama büyüsüne başvurur, ama merak etmeyin bu amaçla yapılan büyüler işinin ehli medyumlar tarafından çözülüp giden eşin kendinize bağlanması sağlanır.

Geri getirme büyüsü, sevgililer, nişanlılar, evli çiftler için yapılabilir. Kadın ve erkek için uygulanabilir. Her büyü de olduğu gibi sevgiliyi geri getirme büyüsünde de bazı kurallar vardır. Bu kurallar yerine getirildikten sonra büyü en geç üç gün içinde gerçekleşir. Medyumumuz bu konuda uzman bir medyumdur ve en kısa sürede sonuç almanızı sağlar.

Sevgiliyi getirme büyüsü diğer büyülerde de olduğu gibi sonucunu elde etmek için sabırlı olunması gereken bir büyü çeşididir. Büyünün tutması içinde altın kural bir fakiri doyurmak, yardıma muhtaç kimselere yardım etmektir. Büyünün tutması için mutlaka sadaka verilmelidir. Hızlı sonuç elde edebilmek için bu gereklidir. Çünkü kuralları yerine getirilmediğinde bazı büyülerden kesin sonuç elde edilememektedir.

Sevgiliyi Geri Getirme Büyüsünün Faydaları Nelerdir?

Tabii ki sevgiliyi geri getirme büyüsündeki en temel amaç çiftler arasındaki mutluluğun geri getirilmesidir. Bu büyü ile birlikte çiftler arasındaki kavgalar son bulur, geçimsizlikler düzelir. Çiftler mutlu mesut günlerine geri döner ve aralarında ayrılık bir daha söz konusu olmaz. Nişanlı veya sevgililer üzerinde yapıldığında bir araya gelmelerine engel olan sorunlar var ise bunların hepsi ortadan tamamen kalkar. Mutlu bir birlikteliğin de temelleri atılmış olur. Bir daha da ilişkileri böyle büyülerden etkilenmez ve bu çeşit büyülerden korunmuş olurlar. Sevgiliyi geri getirme büyüsü mutlu mesut birliktelikler için iyi niyet amacı güden fayda sağlayan büyülerdendir. Sonuçta kimse mutlu birlikteliği sona ersin istemez. Bu büyü ilmine sahip yetenekli medyumlarla en iyi şekilde sonuç alınabilen büyülerdendir. Medyumumuz da bu konuda en hızlı şekilde sonuca ulaştıran medyumlardandır.

Sevgiliyi Geri Getirme Büyüsü Nasıl Yapılır?

Sevgiliyi Geri Getirme Büyüsü Nasıl Yapılır?

Sevgiliyi geri getirme büyüsü yaptırmak için büyüyü yapacak olan medyumun bu büyü üstünde bilgi birikiminin çok iyi olması gerekir. O sebeple konuya hâkim bir medyum olup olmadığı araştırılmalıdır. Sevgiliyi geri getirme büyüsü bağlama büyüleri kullanılarak gerçekleştirilir. Her büyü de olduğu gibi kuralları ve uygulanış sıraları vardır. Bu sıralamaların okunacak duaların doğru olması gerekir.

Büyüye başlamadan önce büyü yapılacak kişiyle ilgili bilgiler eksiksiz not edilmelidir. Bu bilgiler büyü yaptıran kişi ve medyum arasında bir sırdır ve başkalarıyla paylaşılamaz. Sevgiliyi geri getirme büyüsü doğru yöntem uygulandığında kısa sürede netice alınan büyülerdendir. Genellikle 3 gün ile en geç 40 gün içinde neticelenir. Eğer bu süreç içerisinde giden eş geri dönmüyorsa yanlış bir yol izlenmiş veya yapılan yöntem doğru yapılmamış demektir.

Büyünün yapıldığı süre içinde de büyüyü yaptıran kişi büyüyü desteklemek amacıyla yoksul birinin karnını doyurmalı, sadaka vermelidir. Tüm bu kurallar yerine getirildikten sonra büyünün tutmaması için hiçbir sebep yoktur. Büyüyü yapan medyum özellikle Ayet-el Kürsüyü tılsım ve büyüleri hazırlarken okumalıdır. Ayet-el Kürsü bağlama büyülerinde mutlaka okunması gereken ayet ve surelerdendir.

Sizler de yuvanızı dağıtmak isteyen kötü niyetli kimselerden şüpheleniyorsanız, aranızda sürekli mutsuzluk yaşanmaya başladıysa, mutlu giden birlikteliğinizde ortada hiç sebep yokken olumsuzluklar yaşanmaya başladıysa, birlikte olduğunuz kişinin gözü sürekli dışarıdaysa bağlama büyüsü ile mutsuzluğunuz amaçlanıyor olabilir. Tabii ki bu bağlama büyülerini ilim irfan sahibi medyumumuz aracılığıyla çözüme kavuşturabilir ve tekrar mutlu mesut günlerinize dönebilmek için sevgiliyi geri getirme büyüsü ile düzeltebilirsiniz. İyi bir medyum ile çözümlenemeyecek hiçbir büyü yoktur. Kötü niyet güden bu büyüler en kısa zamanda bozulabilir. Eski güzel mutlu günlerinize siz de dönmek istiyorsanız medyumumuza danışabilir ve kendisinden yardım ve destek alabilirsiniz. Kendisi büyü bozma konusunda sayılı uzman medyumlardan birisidir.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments